Blue Lock Episode 7: Dátum vydania, špekulácie, sledovať online

7. epizóda Blue Lock vyjde v sobotu 19. novembra 2022. Prinášame vám najnovšie aktualizácie anime.

V šiestej epizóde Blue Lock sa dozvieme, že Kuon, kapitán tímu Z, ich celý čas zrádzal tým, že prezrádzal ich stratégie a zbrane tímu W výmenou za to, že mu dovolil byť najlepším strelcom tímu Z. Tým by postúpil do nasledujúceho výberu, aj keby tím Z prehral.

Pre tím Z to vyzerá ťažko, keďže teraz hrá proti tímu W s desiatimi hráčmi proti 12. Tu sú najnovšie aktualizácie.

Obsah 7. epizóda Špekulácie Dátum vydania 7. epizódy 1. Má 7. epizóda Blue Lock tento týždeň prestávku? Epizóda 6 Rekapitulácia O Blue Lock

7. epizóda Špekulácie

Ďalšia epizóda bude obsahovať zvyšok zápasu proti tímu W, ku ktorému sa teraz pripojí Kuon. Tím Z sa bude snažiť poraziť 12 hráčov s 10 vo svojom tíme, takže uvidíme, ako plánujú vyhrať a či sa im to podarí.

Kuon sa pripája k tímu W | Zdroj: Crunchyroll

Dátum vydania 7. epizódy

7. epizóda animáku Blue Lock vyjde v sobotu 19. novembra 2022. Názov epizódy ani ukážka neboli zobrazené.

1. Má 7. epizóda Blue Lock tento týždeň prestávku?

Nie, epizóda 7 Blue Lock nemá tento týždeň prestávku. Epizóda bude vydaná vo vyššie uvedenom dátume.

Epizóda 6 Rekapitulácia

Epizóda začína tým, že tím Z hovorí o svojom ďalšom zápase proti tímu W. Ak tím W prehrá, vypadne z turnaja. Bratia Wanima sú kľúčoví hráči tímu W, ktorí využívajú kombinačnú hru.

Wanima Brothers | Zdroj: Crunchyroll

Kuon vyvíja novú stratégiu pre ďalšiu hru, vďaka ktorej bude každý žiariť v trojzmennej schéme, predná-tri. Zápas začína. Bratia Wanima majú silný komunikačný štýl, pomocou očného kontaktu vedia, kedy prejsť. Zdá sa, že Chigiriho poznajú a spustili ho tým, že sa mu posmievali o jeho zranení.

Isagi blokuje ich strelu práve včas a hovorí Chigiri, aby ich ignorovala. Tím Z strieľa dva góly. Jeden z bratov Wanima zahrá faul, pristane tím Z, aby dostal voľný zásah, čím získal ďalší bod. V prvom polčase skórovali 3:0, všetky body strelil Kuon.

Bratia Wanima si v ďalšom polčase pripisujú dva body. Kuon sa najprv ospravedlní, že ich nechal skórovať, ale Isagi zahliadne na jeho tvári zvláštny úsmev. Zdá sa, že tím W uhádol stratégiu tímu Z.

Isagi usúdil, že keďže Kuon strelil všetky góly v prvom polčase, ale nechal tím W dohnať ho v druhom, zrádza ich, aby mohol byť najlepším strelcom a postúpiť do nasledujúceho výberu sám.

Kuonov úsmev | Zdroj: Crunchyroll

Isagi konfrontuje Kuona a bratia Wanima potvrdia jeho dedukciu. Kuon sa pripojí k ich tímu a povie tímu Z, že budú hrať 12-10. Ego to necháva pokračovať. Kuon hovorí Isagimu, že to urobil, pretože nemajú šancu poraziť tím V, ktorý vyhral tím Y 8:0. Tím W opäť skóruje a vedie nad ním 4:3.

Sledujte Blue Lock zapnuté:

O Blue Lock

Blue Lock je japonská séria manga, ktorú napísal Muneyuki Kaneshiro a ilustroval ju Yusuke Nomura. Od augusta 2018 sa publikuje v časopise Kodansha’s Weekly Shōnen Magazine. Blue Lock získal v roku 2021 45. ročník Kodansha Manga Award v kategórii shōnen.

Príbeh sa začína vypadnutím Japonska z Majstrovstiev sveta vo futbale 2018, čo podnieti Japonskú futbalovú úniu k spusteniu programu prieskumu stredoškolských hráčov, ktorí začnú trénovať v rámci prípravy na pohár 2022.

Isagi Youichi, útočník, dostane pozvánku do tohto programu krátko po tom, čo jeho tím stratil šancu ísť na Nationals, pretože prešiel na svojho menej kvalifikovaného spoluhráča.

Ich trénerom bude Ego Jinpachi, ktorý má v úmysle „zničiť japonský porazený futbal“ zavedením nového radikálneho tréningového režimu: izolovať 300 mladých útočníkov vo väzenskej inštitúcii s názvom „Blue Lock“.