Haikyuu Sezóna 4, Epizóda 19, Dátum vydania, Predpovede, Pozerajte online

„Haikyuu! To To Top ‘Episode19 by sa malo vysielať 6. novembra 2020. Crunchyroll to bude streamovať.

Plán Sarukawa Tech High na víťazstvo v zápase vyčerpaním Kenmy zlyhá. Kenma sa odmieta vzdať a vynakladá mimoriadne úsilie v záujme svojich spoluhráčov. V zápase s hryzením nechtov sa stáva víťazom Nekoma High.

Medzitým vstupuje do druhého setu zápas Inarizaki High proti Karasuno High. Karasuno High bojuje proti dokonalým útokom bratov Miya.

Môže Hinata a ďalší zvíťaziť proti škole veteránov? Prinášame vám najnovšie aktualizácie epizód tohto anime.

Obsah 1. 19. epizóda, dátum vydania 2. Špekulácie Epsode 19 I. Je Haikyuu! Na vrchol tento týždeň na prestávku? 3. 18. epizóda, rekapitulácia 4. Kde pozerať Haikyuu! 5. O Haikyuu

1. 19. epizóda, dátum vydania

V piatok 6. novembra 2020 bola vydaná 19. epizóda anime Haikyuu s názvom „The Ultimate Challenger“.

Mark hamill tu a tam

Crunchyroll bude streamovať anime.

2. Špekulácie Epsode 19

V epizóde 19 sa opäť sústredíte na zápas Inarizaki High vs. Karasuno High. Oficiálna synopsa ukazuje, že tím Karasuno ťažko čelí dokonalým útokom Atsumu a Osamu.

Karasuno High | Zdroj: Fandom

Keď zápas vstupuje do druhej sady, tím Inarizaki sa zameriava na Nišinoya ako slabý článok Karasuno High.

Ak vyhrá Karasuno, bude v ďalšom zápase čeliť Nekoma High. Zatiaľ však vedie Inarizaki High v druhom sete 13: 7. Epizóda ukáže, ako sa Karasuno odráža od tejto situácie.

ktorý navrhol fazuľu v chicagu
ČÍTAŤ: Najsilnejší a najšikovnejší hráči v Haikyu !!

I. Je Haikyuu! Na vrchol tento týždeň na prestávku?

Nie, ďalšia epizóda Haikyuu! To the Top bude zverejnený podľa harmonogramu. Takéto oneskorenie nie je oznámené.

3. 18. epizóda, rekapitulácia

Sarukawa Tech High si uvedomuje nízku výdrž Kenmy a snaží sa ju použiť proti tímu. Plánujú vyčerpať Kenmu a rozdrviť Nekoma High. Dokonca sa im darí tlačiť Kenmu na jeho hranice.

posledné fotky Freddyho Mercuryho

Veci sa menia, keď to slabý a lenivý Kenma odmieta a vynakladá mimoriadne úsilie v záujme svojich spoluhráčov. Prekvapil aj svojich spoluhráčov, keď dokázal skokový set na mizerný príjem.

Kenma chytí Sarukawa Tech High svojou taktikou, využije proti nim svoj plán a Nekoma High agresívne skóruje.

Nakoniec padne obrana Sarukawa Tech High a Nekoma High vyhráva zápas o hryzenie nechtov. Ukázalo sa, že tréner Sarukawy býval bývalým študentom Nekomovho trénera.

Kenma teraz chápe, čo znamená Yamamoto, „vnútornosť“. Hovorí, že svoje hranice posúval kvôli svojim priateľom. Kuroo považuje za nezvyčajné vidieť niekoho ako Kenma, aby niekoho považoval za priateľa.

Inarizaki High | Zdroj: Fandom

Celý tím je potešený výkonom Kenmy a získal si Yamamotov rešpekt, ktorý kedysi pochyboval o jeho schopnostiach.

Medzitým vstupuje do druhého setu zápas Inarizaki High vs. Karasuno High a Inarizaki High vedie o 13: 7.

neuveriteľné fakty o svete

Siahajú tam Kenma, Tora a ďalší z Nekoma High, aby sledovali prebiehajúci zápas. Ak vyhrá Karasuno, bude v ďalšom zápase čeliť Nekoma High.