Strieľať! Goal to the Future Ep 9: Dátum vydania, Špekulácie, Sledujte online

9. epizóda filmu Shoot! Anime Goal to the Future vyjde v sobotu 27. augusta 2022. Prinášame vám najnovšie aktualizácie anime

Nemohol som sa prestať smiať na tom, aké dramatické boli Sonoda a Amagai v epizóde 8 Shoot! Gól do budúcnosti, keď Sonoda urobil hádzanú. Nie som si istý, prečo oceňujem trápnosť, ktorú táto séria obsahuje.

Prečo bol „bábkar“ taký „zlý“? Tie maniakálne smiechy a to, ako sa zľakol, že ho odmaskovali, boli smiešne.

silné umývanie pred a po

V každom prípade som rád, že tím konečne vyhral svoj prvý zápas; zaslúžili si to a dúfam, že ich víťazná séria sa začne tu. Zaujímavé je, že Subaru si uvedomuje, že nedokáže načasovať svoje prihrávky na Tsujiho, takže predpokladám, že ho to brzdilo.

Obsah 9. epizóda Špekulácie Dátum vydania 9. epizódy 1. Je strieľať! Cieľ do budúcnosti cez prestávku tento týždeň? Epizóda 8 Rekapitulácia O hre Shoot! Cieľ do budúcnosti

9. epizóda Špekulácie

9. epizóda filmu Shoot! Cieľ do budúcnosti má názov „Zrútiť sa“. To nás môže viesť k záveru, že ďalší tím, ktorému bude Kakegawa čeliť, im dá poriadne zabrať.

Strieľať! Cieľ do budúcnosti | Zdroj: Oficiálna web stránka

Je ťažké si myslieť, že prehrajú zápas po tom všetkom nahromadení v posledných epizódach. Takže je to nepravdepodobná udalosť.

Dátum vydania 9. epizódy

9. epizóda filmu Shoot! Anime Goal to the Future s názvom „Collapse“ vyjde v sobotu 27. augusta 2022.

1. Je strieľať! Cieľ do budúcnosti cez prestávku tento týždeň?

Nie, epizóda 8 Shoot! Goal to the Future tento týždeň nemá prestávku. Epizóda bude vydaná podľa plánu.

obrázky v správnom momente

Epizóda 8 Rekapitulácia

Epizóda začína tým, že tréner dáva tímu povzbudzujúci rozhovor. Tsuji na sebe cítil niekoho pohľad. Hra sa začína a všetci študenti fandia Kakegawovi. Okamžite dominujú svojim súperom a do minúty po výkope inkasujú gól.

Súper naďalej tvrdo tlačí na hráčov Kakegawu, ktorí sú pod nohami. Tsuji chápe, že niekto ovláda hráčov ako bábka. Snaží sa tú osobu nájsť, no neúspešne. Každý je zmätený, kto je bábkar. Ozve sa polčasová píšťalka.

Všetci sa zhromažďujú, aby sa porozprávali. Kamiya im hovorí, aby si spomenuli na svoju hru s Hiramatsuovým tímom. Načerpajú energiu a dosiahnu víťazstvo ako spoločný cieľ. Tsuji sa snaží vylákať bábkara kričaním náhodných príkazov na svojich spoluhráčov. Druhý tím sa viditeľne stavia na zadnú nohu.

Teraz má navrch Kakegawa. Frustrovaný kričí nahlas číslo 8 z nepriateľského tímu. Bábkar sa odhaľuje. Bez jeho identity sa hráči Kakegawa cítia sebavedomejšie.

Ale bábkar dribluje s loptou okolo Sonodu, aby trafil loptu. Sonoda dostane flashback, kde mu Kamiya povedala, aby myslel dva kroky dopredu. Lopta prešla okolo Amagaia, ale Sonoda je tam, aby zachránil loptu rukami.

Je vylúčený z hry. V penaltovom rozstrele predviedol Amagai skvelý zákrok. Potom dá loptu Subaru, ktorý ju dostane k Tsujimu, ale nie je to správne načasované. Namiesto toho, aby strieľal pravou, Tsuji ide pre slabšiu ľavú nohu, aby zodpovedal načasovaniu.

Dostal silný úder smerom k bráne, ale trafil brvno. Idú do toho znova a Subaru dostane loptu k Jo, pretože jeho načasovanie sa nezhoduje s Tsujim.

Jo smeruje loptu smerom k Tsujimu a hovorí, že musia zvládnuť načasovanie. Tsuji vystrelil a dostal strelu. Krátko po strelení gólu sa ozve píšťalka na plný úväzok. Hra sa presúva do rozstrelov PK, kde Kakegawa uchmatol víťazstvo 5:3 nad svojimi súpermi.

ČÍTAŤ: Ao Ashi Episode 19: Dátum vydania, špekulácie, sledovať online Sledujte Shoot! Cieľ do budúcnosti na: